Serenay Sarıkaya’nın saati olay oldu! ‘Parası var, takıyor’

Türkiye’de yaklaşık 61 milyon seçmen, yerel yöneticilerini seçmek için 31 Mart’ta sandık başına gitti. 81 il, 973 ilçe ve 390 belde belediye başkanı ile 50 bin 336 muhtarın belirleneceği seçimlerde, il genel meclisi üyeliği ve belediye meclis üyeliği seçimleri de yapıldı.

Sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri de yerel seçimler için sandığa gitti. Vatandaşlık görevini yaparken görüntülenen ünlülerden biri de, Serenay Sarıkaya oldu.

OY VERMEYE ADANA DEMİRSPOR FORMASIYLA GELDİ

Güzel oyuncu, Beşiktaş’ta bulunan Tevfik Fikret İlkokulu’nda 1069 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Sarıkaya’nın oy vermeye Süper Lig ekibi Adana Demirspor formasıyla gelmesi de dikkat çekti.

Oy kullanma işlemi sonrası basın mensuplarına konuşan Sarıkaya, “Hayırlısı olsun. Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. İnşallah hepimiz için iyi olan olsun” dedi.

“HEDİYE EDİLMİŞTİ”

Adana Demirspor forması giymesi ile ilgili de ünlü isim, “Bunu ‘Aile’ dizisinde bütün ekibe ismimizin yazılı olduğu şekilde hediye etmişlerdi. İlk defa bugün giydim” ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya’nın formasıyla birlikte taktığı saat ise sosyal medyada çok konuşuldu. Başarılı oyuncunun yüzü olduğu ünlü bir markaya ait, 800 bin TL değerindeki saatine yorum yağdı.

İŞTE O YORUMLAR

– Parası var ki takıyor!
– Hiç kıskanmadım…
– Forma aşırı yakışmış ama saat ve gözlük olmamış.
– İstediği yerde takar, bize ne?
– Yakışır sana Serenay…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x